Reklamacje i zwroty

z dnia

Wymiany i zwroty

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności (z wyłączeniem kosztów przesyłki) , niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres: Salon Jeździecki JHorse, ul.Krzywa 5 lok. 2,  60-118 Poznań   nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Nie odbieramy paczek wysłanych do nas za pobraniem.

W przypadku chęci dokonania wymiany prosimy o kontakt w celu ustalenia, czy produkt, na który chcą Państwo dokonać wymiany jest dostępny.

Towar, który chcą Państwo wymienić, proszę odesłać lub przekazać nam na adres: Salon Jeździecki JHorse, ul.Krzywa 5 lok. 2,  60-118 Poznań

W przypadku wymian ponoszą Państwo koszty wysyłki nowego towaru.